Random Name (1.1.8) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Other
lv: Citi

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Selector
lv: Selektors

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
