Random Name (1.1.8) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
