Random Name (1.1.8) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Other
te: ఇతర

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
