Random Name (1.1.8) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Other
tr: Diğer

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Selector
tr: Seçici

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Delete name
tr: İsim sil
