Random Name (1.1.8) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Other
uk: Інше

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Selector
uk: Вибір

en: Group Name
uk: Назва групи

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: No matches found.
uk: Не знайдено відповідників.

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання
