Random Name (1.1.9) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Other
cs: Jiné

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
