Random Name (1.1.9) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Other
fa: ساير

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
