Random Name (1.1.9) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Other
he: אחר

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Selector
he: סלקטור

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Manage Images
he: ניהול תמונות
