Random Name (1.1.9) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Other
hi: अन्य

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Selector
hi: चयनकर्ता

en: Group Name
hi: समूह का नाम

en: Your settings have been saved.
hi: अपनी सेटिंग्स को सुरक्षित कर दिया गया है।

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
