Random Name (1.1.9) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Password
ms: Kata laluan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Other
ms: Lain-lain

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan

en: Your settings have been saved.
ms: Pengesetan anda telah disimpan.

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
