Random Name (1.1.9) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Other
nl: Andere

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Manage Images
nl: Afbeeldingen beheren
