Random Name (1.1.9) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Other
nn: Andre

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Group Name
nn: Gruppenamn

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra
