Random Name (1.1.9) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Other
pl: Inne

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Selector
pl: Selektor

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
