Random Name (1.1.9) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔
