Random Name (1.2.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Other
bo: གཞན

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
