Random Name (1.2.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Other
de: Weitere

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Selector
de: Selektor

en: Group Name
de: Gruppenname

en: Your settings have been saved.
de: Die Einstellungen wurden gespeichert.

en: No matches found.
de: Keine Treffer gefunden.

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Manage Images
de: Bilder verwalten
