Random Name (1.2.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Other
eu: Bestea

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
