Random Name (1.2.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Other
fi: Muu

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Selector
fi: Valitsin

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Manage Images
fi: Hallinnoi kuvia
