Random Name (1.2.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Other
gu: અન્ય

en: Your settings have been saved.
gu: તમારા સુયોજનો સંગ્રહવામાં આવ્યા છે

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
