Random Name (1.2.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Uses
hy: Օգտագործում
