Random Name (1.2.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Other
id: Lainnya

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Selector
id: Pemilih

en: Your settings have been saved.
id: Pengaturan Anda sudah disimpan.

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
