Random Name (1.2.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Other
lt: Kiti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Manage Images
lt: Tvarkyti paveikslėlius
