Random Name (1.2.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
