Random Name (1.2.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Other
ro: Altele

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
