Random Name (1.2.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Other
vi: Khác

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Group Name
vi: Tên nhóm

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
