Random Name (1.2.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
