Random Name (1.2.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Other
fr: Autre

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Selector
fr: Sélecteur

en: Group Name
fr: Nom du groupe

en: Your settings have been saved.
fr: Vos paramètres ont été enregistrés.

en: No matches found.
fr: Aucune correspondance n'est trouvée.

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
