Random Name (1.2.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Other
pt: Outros

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Selector
pt: Seletor

en: Your settings have been saved.
pt: Suas configurações foram salvas.

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
