Random Name (1.2.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Your settings have been saved.
ta: உங்கள் அமைவுகள் சேமிக்கப்பட்டன.

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
