Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Custom
bs: Prilagođen
