Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat
