Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad
