Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद
