Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్
