Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
