Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек
