Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Custom
bg: Персонализиран
