Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Custom
da: Tilpasset
