Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma
