Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક
