Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Custom
hr: Prilagođeno
