Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Custom
ja: カスタム

en: Generate token
ja: トークンを生成する
