Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Custom
ku: درووستکراو
