Range (8.x-1.1-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Scale
ne: नाप

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: Comma
ne: अल्पविराम
