Range (8.x-1.1-rc1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Value
bg: Стойност

en: - None -
bg: - Не -

en: Default
bg: По подразбиране

en: From
bg: От

en: Unformatted
bg: Неформатиран

en: contains
bg: съдържание
