Range (8.x-1.1-rc1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Value
eo: Valoro

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Default
eo: Defaŭlto

en: From
eo: De

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Scale
eo: Skalo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Precision
eo: Precizo

en: Decimal marker
eo: Dekuma markilo

en: Thousand marker
eo: Mil markilo
