Range (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Maximum
ml: ഏറ്റവും കൂടിയ

en: Scale
ml: തോത്

en: Minimum
ml: ഏറ്റവും കുറഞ്ഞ
