Range (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Value
hy: Արժեք

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Unformatted
hy: Չֆորմատավորված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hy: Ընդհանուր թվանշանների թիվը պահել տվյալների բազայում,ներառելով  այդ տասնորդական թվերից առաջ:

en: The number of digits to the right of the decimal.
hy: Տասնորդական թվից աջ գտնվող նիշերի քանակ:

en: Decimal marker
hy: Տասնորդական կոտորակ մարկեր

en: Space
hy: Տարածություն

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hy: Այս դաշտում թույլատրվող նվազագույն արժեք:Թողնել դատարկ, եթե նվազագույն չպետք է լինի:

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hy: Այս դաշտի թույլատրվող ամենամեծ արժեքը: Թողեք դատարկ  եթե չեք ցանկանում ամենամեծ թիվ հայտարարել:

en: Thousand marker
hy: Հազար մարկեր
