Range (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Value
cy: Gwerth

en: - None -
cy: - Dim -

en: Default
cy: Diofyn

en: Format
cy: Fformat

en: From
cy: Gan

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Unformatted
cy: Heb ei fformatio

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Precision
cy: Trachywiredd

en: contains
cy: yn cynnwys

en: Decimal point
cy: Pwynt degol

en: exposed
cy: agored
