Range (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Value
hr: Vrijednost

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Default
hr: Zadano

en: Format
hr: Oblik

en: From
hr: Od

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Unformatted
hr: Neformatirano

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Precision
hr: Preciznost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hr: Ukupan broj znamenki koje će se spremati u bazu podataka, uključujući i one desno od decimalnog zareza.

en: The number of digits to the right of the decimal.
hr: Broj znamenki desno od decimalnog zareza.

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: Space
hr: Razmak

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hr: Minimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hr: Maksimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: Thousand marker
hr: Oznaka tisućica
